Hlavní rubriky

ZIMNÍ TURNAJ  TJ KYJE PRAHA 14  -  MUŽI  –  2019

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
turnaj je pořádaný klubem TJ Kyje Praha 14 na hřišti UMT IV. generace A+ na adrese: Broumarská 851, Praha 14 – Kyje, 198 00
 

Turnaje se účastní 12  mužstev v hracím systému ve dvou skupinách A a B, v kterých hraje každý s každým a následně se hraje o konečné umístění systémem první ze skupiny A s prvním skupiny B, druhý s druhým, třetí s třetím  atd. Zápasy jsou hrané o víkendech, v hrací době 2x45 min. + 10 min. přestávka. Začátky zápasů v 10:00, 12:15, 14:30.  Jednotlivé skupiny se pravidelně střídají v hracích dnech. Skupina A začíná v sobotu a další kolo odehraje další víkend v neděli a skupina B zase zrcadlově začíná v neděli a další kolo odehraje v sobotu.

Turnaj začíná v sobotu 19.1.2019 a končí 24.2.2019

V případě nemožnosti sehrát utkání z důvodů nepříznivého počasí bude dohodnut jiný termín sehrání turnajového utkání po dohodě obou mužstev a pořádajícího klubu.

Turnaj budou rozhodovat delegovaní rozhodčí od PFS, kteří budou nastupovat k zápasu jako hlavní rozhodčí a budou se také střídat v jednotlivých hracích dnech, asistenty (laiky) rozhodčího dodají k zápasu vždy soupeři ze svých řad. K zápasu se budou vždy psát zápisy o utkání (ručně) jako při mistrovském utkání s ID jednotlivých hráčů.

Zázemí kabin, sprch a pití v režii pořádajícího klubu.

Rozpis utkání a výsledky budou prezentované na tabulích při vstupu do kyjské restaurace v patře a na webových stránkách www.tjkyje.cz, odkaz - ZIMNÍ TURNAJ MUŽI 2018

vedoucí turnaje René Novák mobil: 725 703 154, email: zimniturnajkyje@seznam.cz



Účastníci turnaje a barvy dresů / štulpen
TJ Kyje   -   dle soupeře
TJ Sokol Troja   -   bílé/černé
TJ Praga   -   černooranžové/černé
TJ Březiněves   -   zelené/černé
TJ Pátek   -   červené/modré  
TJ Slovan Bohnice   -   černozelené/černé
Sokol D. Počernice   -   oranžové/černé
FK Slavoj Vyšehrad   -   modré/modré  
FK  Čechie Dubeč   -   modrobílé/modré
FK Admira Praha U19   -   černobílé/černé
SK Dolní Chabry   -   zelené/černé
FK Meteor Praha VIII   -   zelenobílé/zelené

Rozpis zápasů skupina A 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   sobota  
Kyje Dubeč 19.1.2019 10:00
Vyšehrad U19 Březiněves 19.1.2019 12:15
Pátek Chabry středa 6.2.2019 20:00
    .  
2.kolo   neděle  
Kyje Vyšehrad U19 úterý 29.1.2019 18:30
Chabry Dubeč 27.1.2019 10:00
Pátek Březiněves 27.1.2019 12:15
       
3.kolo   sobota  
Kyje Pátek 2.2.2019 10:00
Dubeč Vyšehrad U19 2.2.2019 12:15
Chabry Březiněves 2.2.2019 14:30
       
4.kolo   neděle  
Pátek Vyšehrad U19 10.2.2019 10:00
Březiněves Dubeč 10.2.2019 12:15
Kyje Chabry 10.2.2019 14:30
       
5.kolo   sobota  
Kyje Březiněves 16.2.2019 10:00
Chabry Vyšehrad U19 16.2.2019 12:15
Dubeč Pátek 16.2.2019 14:30
       

Rozpis zápasů skupina B 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   neděle  
Meteor U18 Bohnice 20.1.2019 10:00
Admira U19 D. Počernice 20.1.2019 12:15
Troja Praga 20.1.2019 14:30
       
2.kolo   sobota  
Bohnice Praga 26.1.2019 10:00
D. Počernice Troja 26.1.2019 12:15
Meteor U18 Admira U19 pátek 1.2.2019 10:30
       
3.kolo   neděle  
Admira U19 Bohnice středa 13.2.2019 20:00 na Admiře
Troja Meteor U18 čtvrtek 7.2.2019 20:00
Praga D. Počernice úterý 5.2.2019 20:15
       
4.kolo   sobota  
Bohnice D. Počernice 9.2.2019 10:00
Meteor U18 Praga 9.2.2019 12:15
Admira U19 Troja 9.2.2019 14:30
       
5.kolo   neděle  
Troja Bohnice 17.2.2019 10:00
Praga Admira U19 17.2.2019 12:15
D. Počernice Meteor U18 17.2.2019 14:30
       
 
Rozpis zápasů o umístění a výsledek
Domácí Hosté Datum Čas/Výsledek O celkové umistění
Dubeč Troja sobota 23.2.2019 10:00 / 1 : 3 11. - 12. místo
Admira U19 Kyje středa 27.2.2019 20:00 / 3  : 4 na pen. 9. - 10. místo
Pátek D.Počernice úterý 26.2.2019 20:15 / 6 : 4 7. - 8. místo
Bohnice Březiněves neděle 24.2.2019 10:00 / 0 : 3 kont. 5. - 6. místo
Vyšehrad U19 Praga neděle 24.2.2019 12:15 / 3 : 0 3. - 4. místo
Meteor U19 Chabry neděle 24.2.2019 14:30 / 7 : 1 finále

 
SKUPINA "A" 
  Kyje Vyšehred U19 Březiněves Pátek Dubeč Chabry
Kyje XXXXXXXXX 3 : 7 4 : 5 3 : 4 7 : 3 2 : 6
Vyšehrad U19 7 : 3 XXXXXXXXX 5 : 2 10 : 0 8 : 1 3 : 5
Březiněves 5 : 4 2 : 5 XXXXXXXXX 1 : 2 10 : 2 2 : 1
Pátek 4 : 3 0 : 10 2 : 1 XXXXXXXXX 2 : 3 1 : 7
Dubeč 3 : 7 1 : 8 2 : 10 3 : 2 XXXXXXXXX 2 : 5
Chabry 6 : 2 5 : 3 1 : 2 7 : 1 5 : 2 XXXXXXXXX
             
             
SKUPINA "B"            
  Troja Admira U19 Bohnice D. Počernice Praga Meteor U18
Troja XXXXXXXXX 2 : 5 3 : 1 4 : 5 2 : 6 6 : 9
Admira U19 5 : 2 XXXXXXXXX 4 : 2 1 : 6 0 : 5 2 : 4
Bohnice 1 : 3 2 : 4 XXXXXXXXX 2 : 2 6 : 1 4 : 1
D. Počernice 5 : 4 6 : 1 2 : 2 XXXXXXXXX 2 : 4 1 : 6
Praga 6 : 2 5 : 0 1 : 6 4 : 2 XXXXXXXXX 3 : 3
Meteor U18 9 : 6 4 : 2 1 : 4 6 : 1 3 : 3 XXXXXXXXX
SKUPINA A Počet zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1.Chabry 5 4 0 1 24:10 12
2.Vyšehrad U19 5 4 0 1 33:11 12
3.Březiněves 5 3 0 2 20:19 9
4.Pátek 5 2 0 3 9:24 6
5.Kyje 5 1 0 4 19:25 3
6.Dubeč 5 1 0 4 11:32 3
 
SKUPINA B Počet zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1.Meteor U19 5 3 1 1 23:16 10
2.Praga 5 3 1 1 19:13 10
3.Bohnice 5 2 1 2 15:11 7
4.D.Počernice 5 2 1 2 16:17 7
5.Admira U19 5 2 0 3 12:19 6
6.Troja 5 1 0 4 17:26 3
CELKOVĚ            
1. Meteor U18            
2. Chabry            
3. Vyšehrad U19            
4. Praga            
5. Březiněves            
6. Bohnice            
7. Pátek            
8. D.Počernice            
9. Kyje            
10. Admira U18            
11. Troja            
12. Dubeč            
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka  603 467 505 sekretar@skchabry.cz
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 Petr Říha 775 342 705
SK Dolní Chabry    Petr Zahálka  603 467 505  zahy.petr@gmail.com  
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz  
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz  
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz  
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz  
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz  
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz  
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík  731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz  
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz  
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz  
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz  
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
   
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
  
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
   
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
     
       
TJ Kyje Petr Říha 775 342 705 zimniturnajkyje@seznam.cz
TJ Kyje Miloš Trinkmoc 602 329 040 zimniturnajkyje@seznam.cz
SK Dolní Chabry Petr Zahálka 603 467 505 zahy.petr@gmail.com
FK Admira Praha U 19 Jaroslav Moudrý 602 174 545 admira.sekret@seznam.cz
TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz
TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz
TJ Březiněves Vladimír Benda 603 346 970 vbend@seznam.cz
FK Slavoj Vyšehrad Oleg Martinec 777 227 011 sekretariat@slavojvysehrad.cz
TJ Slovan Bohnice Oldřich Pastyřík 602 376 811 olpas@post.cz
FK Meteor Praha VIII Pavel Stehlík 731 124 262 pavel.stehlik@fkmeteorpraha.cz
TJ Sokol D. Počernice Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz
FK Čechie Dubeč  Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz
TJ Pátek Karel Leština 734 857 967 karel.lestina@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one