Rozpis zápasů a výsledky

Rozpis zápasů skupina A 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   sobota  
Lysá n. L. Kyje A 14.1. 2017 10.00
Chodov  Admira U19 14.1.  12.00
Vyšehořovice Chabry 14.1. 14.00
Březiněves Počernice A 14.1. 16.00
2.kolo   neděle  
Kyje A Chodov 22.1. 10.00
Chabry Lysá n. L. 22.1. 12.00
Admira U19 Březiněves 22.1. 14.00
Počernice A Vyšehořovice 22.1. 16.00
3.kolo   sobota  
Chabry Kyje A 28.1. 10.00
Březiněves Chodov 28.1. 12.00
Lysá n. L. Počernice A 28.1. 14.00
Vyšehořovice Admira U19 28.1. 16.00
4.kolo   neděle  
Kyje A Březiněves 5.2. 10.00
Počernice A Chabry 5.2. 12.00
Chodov Vyšehořovice 5.2. 14.00
Admira U19 Lysá n. L. 5.2. 16.00
5.kolo   sobota  
Počernice A Kyje A 19.2. neděle 16.00      ZMĚNA!
Vyšehořovice Březiněves 18.2. 12.00
Chabry Admira U19 18.2. 14.00
Lysá n. L. Chodov 18.2. 16.00
6.kolo   neděle  
Kyje A Vyšehořovice 26.2. 10.00
Admira U19 Počernice A 26.2. 12.00
Březiněves Lysá n. L. 26.2. 14.00
Chodov Chabry 26.2. 16.00
7.kolo   sobota  
Admira U19 Kyje A 4.3. 10.00
Lysá n. L. Vyšehořovice 4.3. 12.00
Počernice A Chodov 4.3. 14.00
Chabry Březiněves 4.3. 16.00
8.kolo      
x x    
x x    
x x    
x x    

Rozpis zápasů skupina B 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   neděle  
Říčany Kyje B 15.1. 10.00
Troja Bohnice 15.1. 12.00
Počernice B Malešice 15.1. 14.00
Dubeč Praga 15.1 16.00
2.kolo   sobota  
Kyje B Troja 21.1. 10.00
Malešice Říčany 22.1. neděle  18.00  ZMĚNA !
Bohnice Dubeč 21.1. 14.00
Praga Počernice B 21.1. 12.00  ZMĚNA !
3.kolo   neděle  
Malešice Kyje B 29.1. 10.00
Dubeč Troja 29.1. 12.00
Říčany Praga 29.1. 14.00
Počernice B Bohnice 29.1. 16.00
4.kolo   sobota  
Kyje B Dubeč 4.2.  10.00
Praga Malešice 4.2. 12.00
Troja Počernice B 4.2. 14.00
Bohnice Říčany 4.2. 16.00
5.kolo   neděle  
Praga Kyje B 19.2. 10.00
Počernice B Dubeč 19.2. 12.00
Malešice Bohnice 19.2.  14.00
Říčany Troja 18.2. sobota 10.00      ZMĚNA!
6.kolo   sobota  
Kyje B Počernice B 25.2. 10.00
Bohnice Praga 25.2. 12.00
Dubeč Říčany 25.2. 14.00
Troja Malešice 25.2. 16.00
7.kolo   neděle  
Bohnice Kyje B 5.3. 14.00      ZMĚNA!
Říčany Počernice B 5.3. 12.00
Praga Troja 5.3. 10.00      ZMĚNA!
Malešice Dubeč 5.3. 16.00
8.kolo      
x x    
x x    
x x    
x x    

Rozpis zápasů o umístění a výsledek
Domácí Hosté Datum Čas/Výsledek O celkové umistění
Počernice A Kyje B úterý 14.3. 5 : 6 15. - 16. místo
Admira U 19 Počernice B sobota 11.3. 4 : 3 13. - 14. místo
Kyje A Dubeč sobota 11.3. 3 : 4 11. - 12. místo
Praga  Chodov sobota 11.3. 3 : 4 9. - 10. místo
Vyšehořovice Říčany neděle 12.3. 3 : 0 kontumačně 7. - 8. místo
Malešice Lysá n.L. neděle 12.3. 4 : 7 5. - 6. místo
Chabry Bohnice neděle 12.3. 3 : 0 3. - 4. místo
Troja Březiněves neděle 12.3. 2 : 3 finále
         

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one