Hlavní rubriky

ZIMNÍ TURNAJ  TJ KYJE PRAHA 14  -  MUŽI  –  2017
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
turnaj je pořádaný klubem TJ Kyje Praha 14 na hřišti UMT IV. generace A+ na adrese: Broumarská 851, Praha 14 – Kyje, 198 00
 

Turnaje se účastní 16 mužstev v hracím systému ve dvou skupinách A a B, v kterých hraje každý s každým a následně se hraje o konečné umístění systémem první ze skupiny A s prvním skupiny B, druhý s druhým, třetí s třetím  atd. Zápasy jsou hrané o víkendech, v hrací době 2x40 min. + 10 min. přestávka. Začátky zápasů v 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00 hod. Jednotlivé skupiny se pravidelně střídají v hracích dnech. Skupina A začíná v sobotu a další kolo odehraje další víkend v neděli a skupina B zase zrcadlově začíná v neděli a další kolo odehraje v sobotu.

Turnaj začíná v sobotu 14.1.2017 a končí 12.3.2017

V případě nemožnosti sehrát utkání z důvodů nepříznivého počasí bude dohodnut jiný termín sehrání turnajového utkání po dohodě obou mužstev a pořádajícího klubu.

Turnaj budou rozhodovat dva delegovaní rozhodčí od PFS, kteří budou nastupovat k zápasu jako hlavní rozhodčí a budou se také střídat v jednotlivých hracích dnech, asistenty (laiky) rozhodčího dodají k zápasu vždy soupeři ze svých řad. K zápasu se budou vždy psát zápisy o utkání (ručně) jako při mistrovském utkání s ID jednotlivých hráčů.

Zázemí kabin, sprch a pití v režii pořádajícího klubu.

Rozpis utkání a výsledky budou prezentované na tabulích při vstupu do kyjské restaurace v patře a na webových stránkách www.tjkyje.cz ZIMNÍ TURNAJ MUŽI 2017

vedoucí turnaje René Novák mobil: 725 703 154

Účastníci turnaje a barvy dresů/štulpen
TJ Kyje A   -   dle soupeře
TJ Kyje B   -   dle soupeře
TJ Sokol Troja   -   bílé/černé
TJ Praga   -   černočervené/bílé
TJ Březiněves   -   zelené/černé
AFK Slavia Malešice   -   oranžové/zelené
TJ Slovan Bohnice   -   černozelené/černé
TJ Sokol Vyšehořovice   -   černé/černé
Sokol D. Počernice A   -   oranžové/černé
Sokol D. Počernice B   -   zelenočerné/zelené
Jižní Město Chodov   -   modré/bílé
FK  Čechie Dubeč   -   modrobílé/modré
FK Říčany   -   zelené/černé
FK Admira Praha U19   -   bílé/černé
SK Dolní Chabry   -   zelené/černé
TK Slovan Lysá n.L.   -   červené/červené

 

Rozpis zápasů skupina A 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   sobota  
Lysá n. L. Kyje A 14.1. 2017 10.00
Chodov  Admira U19 14.1.  12.00
Vyšehořovice Chabry 14.1. 14.00
Březiněves Počernice A 14.1. 16.00
2.kolo   neděle  
Kyje A Chodov 22.1. 10.00
Chabry Lysá n. L. 22.1. 12.00
Admira U19 Březiněves 22.1. 14.00
Počernice A Vyšehořovice 22.1. 16.00
3.kolo   sobota  
Chabry Kyje A 28.1. 10.00
Březiněves Chodov 28.1. 12.00
Lysá n. L. Počernice A 28.1. 14.00
Vyšehořovice Admira U19 28.1. 16.00
4.kolo   neděle  
Kyje A Březiněves 5.2. 10.00
Počernice A Chabry 5.2. 12.00
Chodov Vyšehořovice 5.2. 14.00
Admira U19 Lysá n. L. 5.2. 16.00
5.kolo   sobota  
Počernice A Kyje A 19.2. neděle 16.00      ZMĚNA!
Vyšehořovice Březiněves 18.2. 12.00
Chabry Admira U19 18.2. 14.00
Lysá n. L. Chodov 18.2. 16.00
6.kolo   neděle  
Kyje A Vyšehořovice 26.2. 10.00
Admira U19 Počernice A 26.2. 12.00
Březiněves Lysá n. L. 26.2. 14.00
Chodov Chabry 26.2. 16.00
7.kolo   sobota  
Admira U19 Kyje A 4.3. 10.00
Lysá n. L. Vyšehořovice 4.3. 12.00
Počernice A Chodov 4.3. 14.00
Chabry Březiněves 4.3. 16.00
8.kolo      
x x    
x x    
x x    
x x    

Rozpis zápasů skupina B 
Domácí Hosté Datum Čas
1.kolo   neděle  
Říčany Kyje B 15.1. 10.00
Troja Bohnice 15.1. 12.00
Počernice B Malešice 15.1. 14.00
Dubeč Praga 15.1 16.00
2.kolo   sobota  
Kyje B Troja 21.1. 10.00
Malešice Říčany 22.1. neděle  18.00  ZMĚNA !
Bohnice Dubeč 21.1. 14.00
Praga Počernice B 21.1. 12.00  ZMĚNA !
3.kolo   neděle  
Malešice Kyje B 29.1. 10.00
Dubeč Troja 29.1. 12.00
Říčany Praga 29.1. 14.00
Počernice B Bohnice 29.1. 16.00
4.kolo   sobota  
Kyje B Dubeč 4.2.  10.00
Praga Malešice 4.2. 12.00
Troja Počernice B 4.2. 14.00
Bohnice Říčany 4.2. 16.00
5.kolo   neděle  
Praga Kyje B 19.2. 10.00
Počernice B Dubeč 19.2. 12.00
Malešice Bohnice 19.2.  14.00
Říčany Troja 18.2. sobota 10.00      ZMĚNA!
6.kolo   sobota  
Kyje B Počernice B 25.2. 10.00
Bohnice Praga 25.2. 12.00
Dubeč Říčany 25.2. 14.00
Troja Malešice 25.2. 16.00
7.kolo   neděle  
Bohnice Kyje B 5.3. 14.00      ZMĚNA!
Říčany Počernice B 5.3. 12.00
Praga Troja 5.3. 10.00      ZMĚNA!
Malešice Dubeč 5.3. 16.00
8.kolo      
x x    
x x    
x x    
x x    

Rozpis zápasů o umístění a výsledek
Domácí Hosté Datum Čas/Výsledek O celkové umistění
Počernice A Kyje B úterý 14.3. 5 : 6 15. - 16. místo
Admira U 19 Počernice B sobota 11.3. 4 : 3 13. - 14. místo
Kyje A Dubeč sobota 11.3. 3 : 4 11. - 12. místo
Praga  Chodov sobota 11.3. 3 : 4 9. - 10. místo
Vyšehořovice Říčany neděle 12.3. 3 : 0 kontumačně 7. - 8. místo
Malešice Lysá n.L. neděle 12.3. 4 : 7 5. - 6. místo
Chabry Bohnice neděle 12.3. 3 : 0 3. - 4. místo
Troja Březiněves neděle 12.3. 2 : 3 finále
         

 
SKUPINA "A" 
  TJ Kyje A Admira U19 Vyšehořovice D.Počernice A Březiněves Chabry Chodov Lysá n/Labem
TJ Kyje A XXXXXXXXX 1 : 0 1 : 11 3 : 3 3 : 2 1 : 2 1 : 3 1 : 5
Admira U19 0 : 1 XXXXXXXXX 7 : 4 1 : 3 4 : 4 1 : 3 4 : 4 0 : 1
Vyšehořovice 11 : 1 4 : 7 XXXXXXXXX 6 : 0 4 : 5 6 : 6 1 : 2 4 : 2
D.Počernice A 3 : 3 3 : 1 0 : 6 XXXXXXXXX 0 : 2 0 : 2 2 : 6 2 : 6
Březiněves 2 : 3 4 : 4 5 : 4 2 : 0 XXXXXXXXX 8 : 1 7 : 3 6 : 3
Chabry 2 : 1 3 : 1 6 : 6 2 : 0 1 : 8 XXXXXXXXX 5 : 1 2 : 2
Chodov               3 : 1 4 : 4 2 : 1 6 : 2 3 : 7 1 : 5 XXXXXXXXX 1 : 4
Lysá n/Labem  5 : 1 1 : 0 2 : 4 6 : 2 3 : 6 2 : 2 4 : 1 XXXXXXXXX
                 
                 
SKUPINA "B"                
  TJ Kyje B Bohnice D.Počernice B Praga Dubeč Malešice Troja Říčany
TJ Kyje B XXXXXXXXX 1 : 7 4 : 1 0 : 4 3 : 4 3 : 4  3 : 4  2 : 13
Bohnice 7 : 1 XXXXXXXXX 3 : 1 1 : 2 3 : 1 5 : 1 3 : 2 3 : 3
D.Počernice B 1 : 4 1 : 3 XXXXXXXXX 2 : 1 3 : 6 1 : 10 1 : 5 3 : 0
Praga 4 : 0 2 : 1 1 : 2 XXXXXXXXX 4 : 1 0 : 1 1 : 2 1 : 2
Dubeč 4 : 3 1 : 3 6 : 3 1 : 4 XXXXXXXXX 1 : 6 1 : 4 0 : 2
Malešice 4 : 3 1 : 5 10 : 1 1 : 0 6 : 1 XXXXXXXXX 3 : 4 3 : 0
Troja 4 : 3 2 : 3 5 : 1 2 : 1 4 : 1 4 : 3 XXXXXXXXX 4 : 1
Říčany 13 : 2 3 : 3 0 : 3 2 : 1 2 : 0 0 : 3 1 : 4 XXXXXXXXX
SKUPINA A Počet zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
   1. Březiněves 7 5      1  1 34 : 18 16
   2. Chabry  7     4           2 1 21 : 19 14
   3. Lysá n.L.             7      4       1 2 23 : 16 13
   4. Vyšehořovice             7      3       1       3  36 : 23 10
   5. Chodov             7      3       1       3    20 : 24    10
   6. Kyje A             7   2         1       4    11 : 26     7
   7. Admira U 19             7      1       2        4    17 : 20     5
   8. Počernice A             7      1       1       5    11 : 29     4
 
SKUPINA B Počet zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
   1. Troja 7 6 0 1 25 : 13 18
   2. Bohnice             7      5 1 1 25 : 11 16
   3. Malešice 7 5 0 2 28 : 14 15
   4. Říčany 7      3 2 2 21 : 16 10
   5. Praga 7      3 0 4 13 : 9 9
   6. Dubeč 7 2 0 5 14 : 28 6
   7. Počernice B 7 2 0 5 12 : 29 6
   8. Kyje B 7 1 0 6  16 : 37 3
CELKOVĚ Počet zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1. Březiněves            
2. Troja            
3. Chabry            
4. Bohnice            
5. Lysá n.L.            
6. Malešice            
7. Vyšehořovice            
8. Říčany            
9. Chodov            
10. Praga            
11. Dubeč            
12. Kyje            
13. Admira U 19            
14. Počernice B            
15. Kyje B            
16. Počernice A            
  TJ Kyje A Miloš Trinkmoc 602 329 040 René Novák 725 703 154
  TJ Kyje B Milan Pech 725 008 914 René Novák 725 703 154
        zimniturnajkyje@seznam.cz  
  TJ Sokol Troja Tomáš Turšner 731 529 613 tursner@email.cz  
  TJ Praga Petr Končický 737 255 538 petr.koncicky@centrum.cz  
  TJ Březiněves Miroslav Macháček 733 718 005 brezineves.tj@centrum.cz  
  AFK Slavia Malešice Pavel Hons 603 864 564 pavelhons@seznam.cz  
  TJ Slovan Bohnice Roman Čuba 603 435 674 rotch@centrum.cz  
  TJ Sokol Vyšehořovice Vladimír Bláha 602 553 884 vblaha@laristc.cz  
  TJ Sokol D. Počernice A Martin Cicala 602 201 067 info@cicala.cz  
  TJ Sokol D. Počernice B Jan Douděra 724 052 021    
  Jižní Město Chodov Petr Gabriel 774 360 090 petrgabos@seznam.cz  
  FK Čechie Dubeč   Ing. Josef Říha 728 148 160 josef.riha@mfcr.cz  
  FK Říčany Milan Čížek 602 200 086 cizek.marlen@tiscali.cz  
  FK Admira Praha U 19 Oldřich Vít 732 812 599 admirs98.estranky@seznam.cz  
SK Dolní Chabry Miroslav Hofman  602 622 589  sekretar@skchabry.cz  
TK Slovan Lysá n.L. Petr Jirsa  602 255 298 petrjirsa@quick.cz  
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one